ATTEIKUMA TIESĪBASJums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma piegādes dienas (MK Noteikumi Nr. 255 par Distances Līgumu).

Ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības, lūdzu, paziņojiet mums par to uz e-pastu [email protected], norādot preces nosaukumu un pasūtījuma numuru. Jūs saņemsiet Atteikuma veidlapu, kuru Jums būs jāaizpild un jānosuta mums uz iepriekšminēto e-pastu.

Preci ar aizpildītu Atteikuma veidlapu ir janosūta, izmantojot pasta vai DPD pick up punkta pakalpojumus uz mūsu adresi: Grīvas prospekts 17-1, Ogre, Ogres nov., LV-5001

Hempio.eu 14 dienu laikā no paziņojuma par atteikumu saņemšanas dienas atmaksā Jums visus par preci veiktos maksājums (Hempio.eu ir tiesīgs aizturēt atmaksu līdz preces saņemšanai).


Preču atgriešanas nosacījumi:

- atgriežamās preces iepākojums nedrīkst būt atvērts - lūdzu, ņēmiet vērā preces specifiku*

- atgrieztajai precei jābūt tādā pašā stāvoklī kāda tā bija to saņemot - oriģinālā iepakojumā (nesabojātas un nenoplēstas etiķetes, drošības plēvītes, vāciņi u.c.)

- izdevumus par preces atpakaļ nogādāšanu sedz pircējs

*MK Noteikumi Nr. 255 par Distances Līgumu, p. 22.5 nosāka, ka patērētājs nevar izmantot likumā noteiktās atteikuma tiesības, ja patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (https://likumi.lv/doc.php?id=266462#p22)

Hempio.eu ir tiesības atteikt pircējam izmantot atteikuma tiesības, nepieņemt preci, kā arī neatmaksāt par preci samaksāto naudu, gadījumos, japrecei ir konstatēti bojājumi, vai prece ir zaudējusi “preces izskatu” (atvērtas, noņemtas un / vai sabojātas etiķetes, noplēstas aizsardzības plēves, atvērti vāciņi u. c.) vai ir konstatētas preces lietošanas pazīmes.Pierakstīties jaunumiem

Ievadiet savu e-pasta adresi lai saņemtu informāciju par produktiem, atlaidem un citiem jaunumiem.

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv Salidzini.lv logotips HEMPIO.EU © 2022. Jebkuras informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz HEMPIO.EU ir obligāta.

Search